Sayın Katılımcı,

Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Gıda ve Tarım Ekonomis Konferansı, dünyanın farklı ülkelerinden gıda ve tarım ekonomisi üzerine çalışmalar yapan akademisyen ve uzmanları biraraya getirmeyi amaçlamaktadır. Daha önce düzenlediğimiz ilk 2 konferansta ağırlıklı olarak yurdışından katılımcılar yer almış olup, üçüncü konferansımızında uluslararası standarta bir etkinlik olmasını bekliyoruz. Konferansımıza Türkiye’deki üniversiteler ve kamu kurumlarından katılacaklar,  Euro kuru 5 Ocak 2019 tarihine kadar 5 TL olarak sabitlenmiştir.

Konferansın dili İngilizce ve Türkçe olarak belirlenmiştir. İsteyen katılımcılar sunusunu Türkçe yapabilir. Bu sunumlar için ayrı salonlar ayarlanacaktır.

Bildirinizin sunumu Türkçe olacaksa Türkçe ve İngilizce özet gönderilmesi gereklidir.

Gıda ve Tarım ekonomisi alanında çalışan tüm akademisyenlerimizi, araştırmacılarımızı, öğrencilerimizi, sektör temsilcilerini, ilgili kamu kurum ve kuruluşları uzmanlarını kongremizde görmek istediğimizi belirtir, selam ve saygılarımızı sunarız.Home Call for Papers Committee Important Dates Paper Submission Registration/Fees Travel About Alanya Venue Visa Past Event (2018) Contact Türkçe


3rd

INTERNATIONAL CONFERENCE ON

FOOD AND AGRICULTURAL ECONOMICS

                         

25-26th April 2019, Alanya, Turkey